freemen expert regular balance event do_góry

Nasi klienci

KLIENCI O NAS

Firma Freemen wykazała się profesjonalnym podejściem i rzetelnością we współpracy. Na podkreślenie zasługuje znakomita organizacja pracy. Uczestnicy z uznaniem wypowiadali się o nieszablonowym podejściu i dbałości o szczegóły. Zespół Freemen nie tylko wywiązał się z wszelkich ustaleń w wyznaczonym czasie i budżecie, ale również zorganizował dodatkowe atrakcje dla uczestników, wykazując się tym samym uważnością i głębokim zrozumieniem naszych potrzeb.”

Monika Cużytek
HR Business Partner
Damco Poland Sp. z o.o.„Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie wynikające z profesjonalnego przygotowania i prowadzenia szkolenia, które w pełni spełniło nasze oczekiwania i pomogło podnieść kompetencje naszych pracowników.”

Tomasz Telecki
Prezes zarządu
Consensus Sp. z o.o. – Doradztwo finansoweNasi pracownicy bardzo cenili sobie szkolenie, jakie im zaproponowaliśmy, jak również szkolenia te znacznie przyczyniły się do utrzymania zaangażowania wśród pracowników.”

Renata Słonecka
Zarządzający Zasobami Ludzkimi
Sygma Bank Polska S.A.


Program został przygotowany na miarę naszych oczekiwań, a jego realizacja odbyła się w sposób perfekcyjny. Profesjonalizm, elastyczność, dopasowanie do potrzeb oraz umiejętności dozowania emocji stawiają firmę FREEMEN na bardzo wysokim poziomie.”

Katarzyna Kołczewska
Prezes zarządu
ProCardia Medical Sp. z o.o.


Wyrażając uznanie i zadowolenie liczymy na dalszą owocną współpracę oraz rekomendujemy korzystanie z usług Freemen w zakresie rozwoju pracowników.”

Ireneusz Kulka
Wiceprezes zarządu
ENERGA Obrót S.A.


Współpraca z firmą Freemen będzie kontynuowana z uwagi na wysoki profesjonalizm trenerów, dobry kontakt z pracownikami oraz efektywne działania szkoleniowe.”

Halina Wysokińska
Dyrektor ds. personalnych
Sonoco Poland Packaging Services Sp. z o.o.Warsztaty były ocenione bardzo dobrze i uznane jako rzeczywiste wsparcie do przygotowania strategii biznesowej” 

Andrzej Borczyk
HR Director
Microsoft Sp. z o.o.


Z przyjemnością możemy polecić firmę Freemen innym podmiotom potrzebującym fachowego wsparcia w przygotowaniu oraz realizacji konferencji.”

Stefan Jaworski Martycz
Prezes zarządu
Théa Polska Sp. z o.o. 


Na podkreślenie zasługuje dobra komunikacja z Freemen, gotowość i elastyczność w kwestii dodatkowych nieprzewidzianych zleceń oraz związana z tym doskonała organizacja pracy.” 

Aleksandra Borycka
Dyrektor marketingu
Natura Drogerie 
Polbita Sp. z o.o.