freemen expert regular balance event do_góry

Freemen Event


Marka dostarczająca profesjonalnie przygotowane i kreatywne eventy.

"Mądre Eventy"

Kreujemy oraz planujemy gry i zabawy szkoleniowe mające na celu rozwinięcie konkretnej kompetencji lub idei ważnej w danym zespole lub całej organizacji.
Scenariusze przewidują zarówno działania typu outdoor, jak i indoor.
Przygotowujemy zajęcia dla małych kilkuosobowych grup oraz dla całych organizacji.

Naszym największym wyzwaniem i ogromnym sukcesem w ramach Mądrych Eventów  było wdrożenie wartości w kilku organizacjach liczących po kilkuset pracowników.

Integracja-motywacja
Incentive
Gdy zespół potrzebuje wyjazdu integracyjnego, motywującej przygody lub po prostu świetnej zabawy organizujemy projekt od A do Z.
Zawsze towarzyszą tym działaniom scenariusze fabularne, kryminale lub artystyczne, dzięki czemu często zmęczeni i napięci pracownicy szybciej zaczynają odpoczywać i angażować z radością.
Realizujemy imprezy w Polce i za granicą. Potrafimy organizować wyjazdy dla małych grup ale także zespołów ponad 150 osobowych.

Naszym największym wyzwaniem i zdecydowanym sukcesem w ramach INTEGRACJI/MOTYWACJI było nakręcenie profesjonalnego teledysku bożonarodzeniowego z „nieprofesjonalnym” zespołem uczestników w środku czerwca!

Natomiast największym wyzwaniem w ramach INCENTIVE była organizacja konferencji dla kluczowego partnera naszego Klienta w odległej geograficznie i kulturowo Japonii.

BUSINESS MEETINGS

(Sales, Kickoff, Quarterly Buisiness Review/ Executive Buisiness Review, ect)

Wspieramy naszych klientów w efektywnej pracy biznesowej przejmując pełną odpowiedzialność za organizację spotkań i wyjazdów biznesowych.
Dzięki naszemu doświadczeniu na co trzeba zwracać uwagę, perfekcyjnej logistyce i nastawianiu na całodobową obsługę uczestników spotkań biznesowych odciążamy klienta, a on pozostaje skupiony na najważniejszych dla niego sprawach i celach.
Wieloletnia aktywność na rynku eventowym procentuje wysokimi rabatami w hotelach i ośrodkach konferencyjnych w całej Polsce dzięki czemu nasz klient zawsze ma dobrą cenę.

Naszym najświeższym wyzwaniem
i potwierdzonym sukcesem była organizacja serii QBR-ów dla naszego klienta oraz dla jego partnerów.

Konferencje:

Biorąc odpowiedzialność za jakość tego wydarzenia nasza podstawowa check lista konferencyjna to 200 pozycji hasłowych, którymi zarządzamy biorąc odpowiedzialność, za jakość tego wydarzenia
Odpowiedzialnie organizujemy i profesjonalnie przeprowadzamy konferencje, ponieważ FREEMEN event dysponuje doświadczeniem (gdyż trudno nas zaskoczyć) zgranym i przygotowanym zespołem oraz szefem, którego główne atutu w takim działaniu to doskonała organizacja, komunikatywność, dokładność i sprawność.
Naszym największym wyzwaniem i zdecydowanym sukcesem była organizacja 3 dniowej konferencji dla 1000 osób, połączonej z transportem uczestników, zakwaterowaniem, wyżywieniem, wykładami, galami, targami produktów – wraz z zabudową stanowisk targowych, niespodziankami marketingowymi, wieczorami z uroczystymi kolacjami oraz kulminacyjną nocną zabawą z występami zespołów artystycznych do białego rana.

Relooking
- Budowanie Osobistego Wizerunku
poprzez zmianę wyglądu

Profesjonalnie, w oparciu o najnowocześniejsza trendy europejskie, pomagamy naszym Klientom zmienić wizerunek, poprzez zmianę wyglądu.

Naszymi klientami są zarówno mężczyźni jak i kobiety, pojedyncze osoby jak i całe zespoły czy grupy.
Relooking dotyczy: fryzury, makijażu, stroju a także rekomendacji dotyczących młodego i atrakcyjnego wyglądu.
Nasz Klient poprzez sesje relookingowe, dowiaduje się o korzystnych dla siebie rozwiązaniach wizerunkowych, a także nabiera umiejętności samodzielnego dbania o profesjonalny wygląd w tym umiejętności optymalnego makijażu na każdą okazje, zarówno do pracy jak i na większe wyjścia.
Tworzymy programy kilkugodzinne dla 100 osób – np. stanowiska porad wizerunkowych z fryzjerem i make- upem, lub kilkudniowe ekskluzywne metamorfozy.

Naszym największym wyzwaniem logistycznym związanym z Relookingiem była organizacja 30 stanowisk podczas targów farmaceutycznych, w których ok. 200 klientek uzyskało profesjonalną poradę wizażystów, wraz z wykonaniem makijażu wieczorowego.

Naszym największym sukcesem Relookingowym był program wizerunkowy dedykowany dla męskiego zespołu konsultantów i handlowców z branży IT.

Organizujemy także:
✔ Christmas party
✔ Gale „Człowiek Roku”
✔ Wyjazdy oparte na wdrażaniu idei CSR w organizacjach